duchovní čištění osob, míst


Úvodem o energii a jejím otisku

Každý z nás vyzařuje energii. Je to něco, co nemůžeme vidět, ale velice snadno cizí energii můžeme vnímat. Představte si člověka, kterého potkáte poprvé v kruhu svých přátel a cítíte k němu okamžitě silné sympatie. Možná vás okamžitě napadne, že ho znáte, třeba z nějakého minulého života. Pravdou však bývá, že vaše sympatie se spíše týkají energie, kterou dotyčný vyzařuje. Čím to je?

Odpověď zní: Vaše vibrace a síla energie se podobá energii dotyčného. Já bych řekla: jste stejně nebo podobně naladěni. Jeho energie je vám známá a vy si s ní víte rady.

Dalším příkladem může být někdo z vaší rodiny.  Žijete s ním pod jednou střechou a přesto mu  nerozumíte. Příčinou bývá rozdílná síla vibrací - může být na vyšší vibrační úrovni nebo naopak na nižší, než  vy. Pak můžete hlavně ve společných místnostech cítit problematické energie, nesoulad, stres, přílišný až nezdravý optimismus - prostě všechny energie, který dotyčný vyzařuje.

Také se může stát, že s někým dlouho kamarádíte a jste jako jedna osoba. Pak se něco stane a vy nevíte co, a najednou se postupně odcizujete a vzájemně začnete pociťovat některé věci, které vám na dotyčném vadí nebo naopak vidíte, jak druhému začne vadit cokoliv uděláte. Vysvětlení je jednoduché: Jeden z vás změnil svojí energii, zvýšil nebo snížil své vibrace.

Dalším příkladem se může stát velice známá situace, kdy přijdete například do práce nebo domů a vy pociťujete, že něco "visí ve vzduchu". V prostoru je vám nepříjemně, citlivější lidé s vyšší energetickou vibrací můžou pociťovat nevolnost, bolesti hlavy a nepříjemný pocit. Máte chuť "někam vypadnout". Tady se stala ta věc, že před vaším příchodem zde proběhly nějaké negativní emoce, v podobě hádky, emočního napětí, nešťastná náhoda, hluboká zloba, nenávistné vykypění apod.  Nejlepší řešení je však zůstat, vyvětrat místnost a použít některou z očistných metod pro čištění uzavřených prostor, které se v tomto kurzu naučíte.

 Pokud si nejste jistí, můžete si daný stav v tomto prostředí vytestovat kyvadlem nebo kineziologickým či channelingovým testem.

V místnosti nebo v jakémkoliv prostoru však nemusí zůstávat jen negativní otisky něčí energie, ale můžou se zde nacházet přímo negativní energie (energie zaslané kletbou, negativní zóny, negativně naladěné předměty), a také negativní duchovní bytosti (duše zemřelých, které nemůžou odejít. Duše zemřelých, které zůstávají za účelem škodit).

Také se může jednat o místo, kde se stala nějaká hrozná událost (vražda, sebevražda, souboj, bitva, časté používání černé magie apod.).

 Pokud máte zasvěcený nějaký energetický systém či jakýkoliv druhu reiki, máte zvýšené vibrace energie a vše, co jsem do této chvíle popsala, nějakou formou cítíte. Může to být pocit neklidu, nervozity, deprese či stresu nebo pocit skrze své zdraví: bolesti hlavy, bolesti břicha a žaludku, bolesti v oblasti páteře (pocit, že vám někdo sedí za krkem), úbytek osobní energie, snížení tlaku až kolapsový stav. Nebo také pociťujete  zimnici v místě, kde se normálně topí a pocitem neznámého chladu.


Dále se naučíme v tomto kurzu:

  • práci s kyvadlem
  • čištění prostor
  • ochranné rostliny
  • použití Božího Světla
  • výroba ochranného amuletu
  • apod.

Cena kurzu 1 650,- Kč

 Dále lze čistit osoby nebo prostory od negativních energií či "duchovních bytostí".