taroty


  • Vykládání z karet je staré jako karty samy
  • Mnoho lidí hledalo a stále hledá ve vykládacích kartách odpověď na otázku, co je čeká
  • Taroty jsou jedním z nejdůležitějších esoterických vodítek a ukazatelů smyslu života
  • Zjednodušeně řečeno, jsou sbírkou obrázkových, číslovaných karet majících vztah k cestě životem
  • Jedná se o množství tajemství a mystických informací, kde je každá osoba, která z nich čerpá, odměňována individuálně a mnoha různým


Výklad karet

Taroty

Na výběr je vždy více možností, a právě taroty nám naznačí, jak se situace bude vyvíjet na námi zvolené cestě. Tarotové karty jsou symboly, které vyjadřují archetypy situací a osob. Dá se jimi vyjádřit každá situace, nebo popsat jakákoliv osoba.

Tento tarotový systém v sobě ukrývá důležité informace. Poukazuje na změny, kterými máme projít, i když se nám nechce nic měnit. Záleží na odvaze a chuti něco v  našem životě změnit. Některé situace tušíme, ale bojíme si je přiznat, nebo je možné neumíme jen pojmenovat. Pokud chceme, aby se nám vedlo lépe, je třeba něco v našem životě přehodnotit a nastolit rovnováhu. Vždy se bude jednat o nějakou změnu. Posun, vývin naší duše.

Díky tarotům můžeme porozumět sobě i svému životu. Plánujeme budoucnost, která je ovšem odlišná od situací, které přicházejí. Život je o tom, co se nám právě děje, zatímco plánujeme něco jiného. Pokud výklad Tarotů propojíme s numerologií a s astrologickým významem jednotlivých karet, dostaneme ucelené informace, protože všechno souvisí se vším.

Každý má své karmické zadání. Když se vzdálíme od svého životního úkolu, nebo situace, začnou problémy. Taroty nás umí opět vrátit na naší cestu, kterou se máte ubírat.

S taroty zároveň počítám osobní numerologii a numeroskop.


Výklad karet - 10 min ..... 60,- Kč

Třídenní kurz - Výklad karet ..... 2 800,- Kč ( se stravou a ubytováním 4 000,- Kč)